Výběr antiradaru je velmi jednoduchý, i když na našem trhu můžeme naleznout desítky přístrojů.

Nejdříve si musíme uvědomit k čemu a jak chceme antiradar používat.

Z tohoto hlediska existují přenosné antiradary (přenosné detektory radaru) a pevně zabudované (nainstalované) antiradary respektive detektory radaru.

a) Přenosné radarové detektory (přenosné antiradary)

Tento typ je velmi vhodný použít, pokud máte více aut a chcete být chráněni při každé vaší jízdě. Velkou výhodou přenosných antiradarů je jejich nízká cena a 100% legálnost. Naopak nevýhodou přenosných antiradarů je menší účinnost oproti těm pevně zabudovaným.

b) Pevně zabudované radarové detektory (Pevné antiradary)

Tento typ antiradaru je vhodný použít, pokud nestřídáte auta. Pevné antiradary se vyznačují vysokým výkonem. Ty nejlepší dokáží 100% eliminovat falešné poplachy a tím docílit 100% účinnosti při upozorňování na policejní měření. Velkou výhodou pevně zabudovaných antiradarů je jejich diskrétnost a samozřejmě také 100% legálnost. Mezi nevýhody patří vyšší cena oproti přenosným antiradarům, což je ale daň za 100% účinnost.

Chci ušetřit a nechci si kupovat dražší pevný antiradar, ale chci 100% účinnost upozorňování na policejní radar (měření)

I v tomto případě vám dokážeme pomoci a snížit vaše náklady při pořizování produktů na minimum.

Jedná se o kombinaci přenosného antiradaru a laserové rušičky (antilaser systémy). Díky této kombinaci ušetříte peníze, získáte vynikající výkon a 100% legálnost.

VÍCE INFORMACÍ O LASEROVÝCH RUŠIČKÁCH.

Vložte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *