Antiradar respektive detektor radaru do auta nebo na motorku patří v dnešní době mezi hojně využívané přístroje, se širokým využitím.

Dokáží detekovat kamery na semaforech (při nechtěné jízdě na červenou), úsekové měření a také detekci mikrovlných radarů a laserových pistolí používaných policií v celé Evropě.

Z hlediska použitelnosti existují 2 typy antiradarů (aktivní a pasivní) a ty se dělí na:

a) Přenosné detektory radaru

Přenosné detektory radaru respektive antiradary jsou vhodné, pokud využíváte více aut a chcete být chráněni při jízdě v každém z nich. Jednoduše odejmete antiradar na přísavkách z čelního skla automobilu (popř. z motorky) a dáte do jiného vozidla. Speciálním typem přenosného antiradaru je kamera do auta s integrovaným antiradarem a GPS rušička do auta.

b) Pevně zabudované (nainstalované) antiradary

Pevně zabudované antiradary respektive detektory radaru je vhodné využít v případě, že nepřecházíte z jednoho auta do dalších a požadujete vynikající výkon. Ty nejlepší antiradary dokáží 100% eliminovat falešné poplachy a tím docílit 100% účinnosti při detekci policejních radarů. Velkou výhodou pevně zabudovaných antiradarů je jejich diskrétnost. Tento typ antiradaru je 100% legální a při jeho použití není porušen žádný zákon. Mezi nevýhody patří vyšší cena oproti přenosným antiradarům, což je ale daň za 100% účinnost. Cena detektoru se vám zaplatí během několika upozornění na policejní měření.

Speciálním typem pevně zabudovaných antiradarů jsou laserové rušičky (laserové systémy). Laserová rušička (antilaser systém) je nejúčinnější přístroj na rušení laseru, který vysílá policejní radar. Tento typ rušiček má 100% účinnost, nulovou poruchovost a díky malým čidlům je téměř nezjistitelná. Laserové rušičky jsou homologovány na montáž do motorových vozidel a jsou 100% legální. U těchto antilaserů jdou deaktivovat veškeré funkce a jsou využitelné také jako parkovací systémy.

I když jdou zakoupit levné respektive nejlevnější radarové detektory (snímače) neznámých značek např. EMS 20, V7, Cobra XRS 9740 a také Cobra XRS 9345, důrazně vás před nákupem těchto přístrojů varujeme. Kromě toho, že nemají český manuál a nastavení, budete se neustále potýkat s falešnými poplachy. Pokud poplach nebude falešný, přístroj vás na policejní měření upozorní několik metrů před měřením a to už budete změřeni.

Doporučujeme využít nejlepší pasivní antiradary a detektory radarů do auta a na motorku ověřených světových značek Beltronics, Genevo, Protector, Antilaser, Target automotive a také Valentine One.

Jsme distributor a autorizovaný servis těchto značek. Kromě distribuce a servisu se také specializujeme na jich montáže do aut a motorek všech značek.

Na každý náš pasivní antiradar, radarový detektor či laserové rušičky je prodloužená záruka až 4 roky.

Projděte si recenze (reference) všech našich přístrojů a chraňte se před pokutami.

Kromě prodeje nových přístrojů, prodáváme také bazarové antiradary, detektory radarů a laserové rušičky (antilaser systémy). Všechny přístroje jsou před prodejem nakonfigurovány a otestovány.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na naše fórum (poradnu).

Tento příspevek okomentoval 1 čtenář

  1. Jagoš Rostislav Odpovědět

    Bohuže i já jsem naletěl a koupil jsem Detektor Cobra 9740 a ten nefunguje dobře bohužel nemohu se dopátrat komu a kam ho vrátit a koupit si jiný. Doplatil jsem na ten podvod velkou pokutou. prosím o radu. děkuji R jagoš.

Vložte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *