Antiradar Beltronics STi-R Plus EURO CZ pevná sada (detektor radaru)

Antiradar Beltronics STi-R Plus EURO CZ je speciálně vyvinut především pro použití v České republice, na Slovensku a ostatních zemích světa. Beltronics STi-R Plus EURO CZ pevná sada je výborným doplňkem pro všechny řidiče motorových vozidel, kteří se chtějí vyhnout pokutám za překročení nejvyšší povolené rychlosti.

Antiradar Beltronics STi-R Plus EURO CZ - pevná sada (detektor radaru, detektor radarů, radarový detektor, radarové detektory)

Pro zvětšení a více obrázků klikněte na obrázek

Beltronics STi-R Plus EURO CZ je určen pro pevné zabudování do vozidla a jeho nenápadná konstrukce zamezuje jeho případnému odhalení detektory antiradarů.

Detektory antiradarů používá policie v několika evropských zemích. Příkladem může být Nizozemsko, Francie a občas také Německo.

Tento radarový detektor obsahuje samozřejmě také GPS modul, který vás dopředu upozorní na všechny radary při úsekovém měření.

Pevně zabudované (nainstalované) sady těchto přístrojů se vyznačují vynikající detekcí všech policejních radarů.

Výhody přístroje
  • Vynikající detekce radarů
  • Nulová poplašnost
  • GPS databáze radarů
  • Jednoduché nastavení a obsluha
  • Naprosto diskrétní a neobjevitelný
Nevýhody přístroje
  • Náročnější instalace (jelikož se jedná o pevnou instalaci do automobilu)

Na pasivní pevně nainstalované (zabudované) antiradary Beltronics STi-R Plus EURO CZ do auta (motorku) je prodloužená záruka a výborné recenze v nezávislých testech pasivních antiradarů (detektorů radarů).