Antiradar Beltronics STi-R Plus M-Edition pevná sada (detektor radaru)

Antiradar Beltronics STi-R Plus M-Edition je speciálně vyvinut především pro použití v České republice a na Slovensku. Beltronics STi-R Plus M-Edition pevná sada je výborným doplňkem pro všechny řidiče motorových vozidel, kteří se chtějí vyhnout pokutám za překročení nejvyšší povolené rychlosti.

Antiradar Beltronics STi-R Plus M-Edition - pevná sada (detektor radaru, detektor radarů, radarový detektor, radarové detektory)

Pro zvětšení a více obrázků klikněte na obrázek

Beltronics STi-R Plus M-Edition je určen pro pevné zabudování do vozidla a jeho nenápadná konstrukce zamezuje jeho případnému odhalení detektory antiradarů.

Detektory antiradarů používá policie v několika evropských zemích. Příkladem může být Nizozemsko, Francie a občas také Německo.

Tento detektor radaru obsahuje samozřejmě také GPS modul, který vás dopředu upozorní na všechny radary při úsekovém měření.

V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na detekci MultaRadaru CD, který používají slovenská policie.

Pevně nainstalované sady těchto přístrojů se vyznačují vynikající detekcí všech policejních radarů.

Výhody přístroje
  • Vynikající detekce radarů
  • Nulová poplašnost
  • GPS databáze radarů
  • Detekování slovenské MultaRadaru CD
  • Naprosto diskrétní a neobjevitelný
Nevýhody přístroje
  • Náročnější instalace (jelikož se jedná o pevnou instalaci do automobilu)

Na pasivní pevně nainstalované (zabudované) antiradary Beltronics STi-R Plus M-Edition do auta (motorku) je prodloužená záruka a výborné recenze v nezávislých testech pasivních antiradarů (detektorů radarů).