Pevně zabudovaný antiradar Genevo HD+

Pevně zabudovaný antiradar Genevo HD+ je určen ke komplexní ochraně řidiče před pokutami za překračování nejvyšší povolené rychlosti. Tento typ detektoru byl navržen speciálně pro evropský trh, ale je možné jej využívat také mimo Evropu. Jedná se o kombinaci přenosného detektoru Genevo a přenosného detektoru Genevo GPS+.

Pevně zabudovaný antiradar Genevo HD+

Pro zvětšení a více obrázků klikněte na obrázek

Vynikající detektor policejních radarů, který vám ušetří nemalé peníze, body a starosti s pokutami. Výborně detekuje kamery na červenou na semaforech, úsekové měření rychlosti a také mikrovlnné radary. Velkou výhodou přístroje je komunikace s řidičem vozidla v českém jazyce.

Tento pevně zabudovaný antiradar se vyznačuje relativně nízkou cenou a také vynikající citlivostí, což vás bezpečně ochrání. Obrovskou výhodou tohoto detektoru je minimum falešných poplachů u hlášení policejních radarů.

Pevně zabudovaný detektor Genevo HD+je velmi oblíbený díky svému laserovému senzoru, který dokáže zachytit malé množství laserového světla vycházejícího z policejního laseru a s velkým předstihem detekovat laserové pistole.

Detektor je možné doplnit o laserovou rušičku (antilaser systém).

Výhody přístroje
  • Velmi dobrá detekce všech hrozeb policejních měření
  • Komunikace v českém jazyce
  • Téměř nulové množství falešných poplachů
  • Možnost aktualizace GPS databází přes PC
  • Jednoduché nastavení a použití
Nevýhody přístroje
  • Genevo HD+ není vhodný pro vozidla s pokoveným čelním sklem.

Na pevně zabudované antiradary Genevo HD+ je prodloužená záruka a výborné recenze v nezávislých testech pasivních antiradarů (detektorů radarů).